ימי הולדת בגני שעשועים

צלחת מעופפת קייזר_3

הופ הופ טרללה, התכשיט גדל בשנה. ועוד איזו שנה.. אין מנוס מלציין ולחגוג את הקסם הזה ובכל שנה הדרישות עולות, הציפיות בעננים ונפתח חמ”ל. כמובן שצריך להזמין את כל הכיתה או הגן. לא משאירים אף אחד מאחור. שנת 2020 הציבה בפנינו אתגר בדיוק במקום הזה- אירוח של הרבה קטנטנים, בלתי מחוסנים שתפיסת המרחב שלהם לגבי שמירת מרחק, נאמר בעדינות- מוגבלת ונטייה לגעת בהכל. המצב, האויר הפתוח והעונה היבשה הופכים את המרחב הציבורי לאלטרנטיבה נחשקת ואין כמו גן שעשועים עמוס מתקני שעשועים כדי לסגור את כל הפינות.

אז איך עושים את זה

ילדים היום מבלים את מרבית זמנם בישיבה ממושכת מרותקים למסך וגם מי שטרם הספיק להתמכר, שנת הקורונה הנוכחית עזרה בזה לא מעט. כהורים אנחנו מוצאים עצמינו עושים שמיניות באוויר בניסיונות נואלים לעניין את הילדים במשהו אמפירי הנמצא מחוץ למסך, ממש פה בעולם האמיתי. אנו משנים אסטרטגיה כשאנו לא זוכים בשיתוף פעולה ומוציאים את התותחים הכבדים- מחר יום בלי מסכים. ברגע האמת סביר להניח שהענשנו את עצמינו ביום מרור בצבע שחור ומוותרים עוד לפני שהתחיל. כן, אפשר לומר שלא עשינו עליהם הרבה רושם והמסך ניצח ובגדול. שוב.

יום הולדת בגני שעשועים זו הזדמנות מבורכת למשוך את הילדים החוצה, אפילו מרצונם החופשי. בכל זאת סבירות גבוהה למצבור ממתקים מפואר במינימום הגבלה. אבל כיוון שמדובר באירוע המוני המורכב רובו ככולו מקטנטנים נטולי רסן ומלאי אנרגיות שלא פורקו כבר זמן רב, צריך לקחת בחשבון משתנים רבים כגון- מרחב, בטיחות, תעסוקה וממתקים. את כל שלושת הראשונים יספק מרחב גן השעשועים.

birthday-table-with-rainbow-balloons-summer-holiday-park (1)

כמה דגשים חשובים

לאחר ששמתם עין על הגן האולטימטיבי, עליכם לוודא מס’ דברים:

  • שיש בו מגוון רחב של מתקנים לגני שעשועים המותאמים לגיל חתן השמחה ומוזמניו.
  • שהמגוון מספק מענה גם לאחים גדולים וקטנים שיגיעו.
  • בפן הבטיחותי חשוב לשים לב לבטיחות המתקנים והתאמתם לגילאים הרלוונטיים, שהוא תחום ומגביל גישה לכביש או לחניה ושיש לכם תצפית רחבה על המרחב.

דוכני אוכל וממתקים

והפינה האחרונה- ממתקים!

בואו נדבר על מה שחשוב באמת. אוכל וממתקים. אז מצאתם גן שעשועים ראוי. בדקתם שהמתקנים מותאמים ובטיחותיים. האושר שוב מכה. עכשיו אתם צריכים לארגן לחבורה העייפה ומרוצה אך מורעבת משהו לנשנש. במאמר זה לא נדבר על בריאות. לא היום. כי המזון האהוב והמשמח ביותר שתוכלו לספק באירוע מהסוג הזה הוא- פיצה, ממתקים ועוד קצת ממתקים. ואם בלהקליל עסקינן, ישנן חברות שיספקו לכם דוכן מתוקים מושקע וצבעוני שלא יפסיקו לדבר עליו שבועות אחרי הטיפול שורש.

אז מצוידים בכל הידע הזה, כל שנותר לכם הוא לעדכן בקבוצת הגן או הכיתה, להרים רגליים ולהישען אחורה בנחת.

שיהיה במזל והמון בריאות!