פארק מתקני כושר – קרוב לבית ובלי עלות

פארק מתקני כושר - קרוב לבית ובלי עלות

אזרחים רבים מבינים עד כמה חשוב לבצע כושר במהלך השבוע ולכן קובעים לעצמם אורח חיים בריא ופארק מתקני כושר – קרוב לבית ובלי עלות ידרבן כל אדם.

אימונים ספורטיביים

יש דרכים רבות לשמור על כושר. הדרך הקלה והפשוטה ביותר היא לצאת כמעט מדי יום להליכה של חצי שעה עד שעה בסביבה הקרובה. כך נושמים אוויר צח, מפעילים את כל האיברים ונהנים מפרק זמן אישי שמוקדש לחשיבה או לשיחה קולחת, אם הולכים עם בן הזוג או עם חבר.

אחרים יעדיפו לצאת לריצה בפארק הסמוך, לסיבוב בשכונה, בשדות הקרובים, או בכל מקום אחר שבו נוח להם לרוץ ולגמוע מרחקים.

חדר כושר בראשון לציון היא אופציה מצוינת לשמור על הכושר הגופני. ההגעה לחדר הכושר הייתה לחלק מאורח החיים של מתאמנים רבים, הם מגיעים השכם בבוקר, אחר הצהרים או בכל שעה שנוחה להם במהלך היום ומבצעים סבב של אימונים על המתקנים השוני. כמו מכשירי הליכה, ריצה, קרוס, עם אביזרים כמו גומי TRX , מרימים משקולות, או משתתפים בחוגים שונים כמו פילטיס.

בחדרי כושר גדולים, נהנים המתאמנים גם משחייה במים הצלולים של בריכת השחייה. פעולה זו היא מרעננת מאד וגורמת לכושר, לחיטוב הגוף ולהנאה עצומה.

אימוני כושר על מתקנים בפארק

אחת האופציות הנוחות ביותר היא אימון ספורטיבי על גבי מתקני משחק לפארקים אשר מותקנים לאחרונה במקומות רבים. בכל שכונה אפשר למצוא מתקני כושר חדשים אשר התקינה העיריה או המועצה לרווחת הציבור. המתקנים הללו נגישים לאורך כל היממה, הם ממוקמים בקרבת הבית ואפשר להתאמן בהם כמה זמן שרוצים ללא כל עלות.

זוהי אופציה נוחה מאד כיוון שאינה כרוכה במחויבות כספית, או בניתוב זמן ספציפי כמו בעת הגעה לחוגים. כאן אפשר להגיע בכל שעה שנוחה לתושב, פעם בבוקר, פעם בערב וכו'.

יתרונות של מתקני כושר סמוכים הביתה

כאשר מתקני הכושר ממוקמים ליד הבית זוהי נוחות מקסימלית עבור כל אחד, לא מתעצלים לנסוע עם הרכב לחדר הכושר, אלא  יורדים למיקום שהוא סמוך הביתה ונהנים משעת כושר נפלאה.

אחד היתרונות המשמעותיים הוא שמתקני הכושר מותקנים בפארק ליד מתקנים לילדים. כך משלבים את האהבות של בני המשפחה יחד. ההורים יורדים עם הילדים לגינת השעשועים כדי שהם ייהנו מהמתקנים, יעלו ירדו, יתגלשו ויתנדנדו. בפרק זמן זה, אחד מההורים משגיח על הילדים וההורה השני עולה על מתקני הכושר האיכותיים. לאחר פרק זמן מסוים הם מתחלפים בתפקידים וכך כולם מאושרים מהאווירה אחר הצהרים.

מתקני כושר בבתים פרטיים

הגינה הגדולה סביב בתים פרטיים, מאפשרת לבעלי הנכסים להקצות חלק מהשטח עבור אימוני כושר. לכן הם רוכשים מתקני כושר לחצר בהתאם למרחב הקיים ועל פי דרגות הקושי שבה מעוניין הדייר להתאמן.